1-gelin-damat.jpg

Düğün Organizasyonu

Düğün tasarımını yaparken bilmen gereken her şeyi başka bir yerde bulamayacağını belirtmek isterim. Hiçbir yerde bulamayacağınız düğün tasarımı fikirlerini, düğün organizasyonu şirketleri ile çalışmanın maliyetlerini ve kusursuz bir düğün organizasyonu için aklına gelen her şeyi sizin için bir araya getirdik.


Şimdi bakalım bahar düğünleri için en uygun düğün mekanlarının hangisi olduğuna. Öncelikle kapalı mı açık mı düğün mekanını seçeceğinize karar verin. Sana bu konudaki tek tavsiyem iki mekanı da bir arada bulunduran bir mekan seçmen olacaktır. Özellikle açık alanlarda aniden bastıracak olan bahar yağmurlarına hazırlıklı olmanız gerektiğidir. Bu nedenle bahçe düğünü yapabileceğiniz aynı zamanda tedbir amaçlı olarak kapalı mekanı hazır edebileceğiniz kır düğünü mekanları, restoranları ya da otelleri sizin için muhteşem bir seçim olacaktır.


Bu nedenden ötürü seçeceğiniz düğün mekanı hem bütçenize hem de misafirlerinize aynı zamanda mevsime de uyum sağlaması gerekir. Sonbaharda açık alanda düğün yapacaksanız, kapalı alanda hazır olması gerekir.