4-kYna-gecesi-eskisYehir.jpg

Kına Gecesi Organizasyonu

Bize büyüklerimizden kalan bir gelenek olan kına gecelerinin düzenlenmesi işini artık organizasyon firmaları yapıyor. Eskiden beri yapılan gelen kına gecesi törenleri bilindiği gibi evlerde, gelin adaylarının en sevdiği ve kendine yakın gördüğü bayanları davet etmesi ile kutlanırdı. Ama bu geceler de zamana ayak uydurarak farklı konseptlere büründü ve son yıllarda dış mekanlar bu geceler için kına gecesi organizasyonları gerçekten de çok geniş kapsamlı olarak ele alınmalıdır ve her türlü detay göz ardı edilmende düşünülerek planlanmalı ve hayat bulmalıdır.

Bizim firma olarak işimiz de bu organizasyonları tam sizlerin düşlediğiniz biçimde gerçekleştirmektir. A dan Z ye kadar aklınıza ne geliyorsa sizin yerinize biz düşünüyor ve organize ediyoruz. Ve tüm Eskişehir bölgesine hizmet veriyoruz.

Düğün, nişan, doğum günü, sünnet ve özel toplantılarda yemekli,yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Lidya Park ,konforlu bir mekanın yanısıra, güler yüzlü personeliyle de hizmetiniz de olmaktan mutluluk duymaktadır.

Unutamayacağınız hatıralara yer edecek bir gün geçirmek istiyorsanız, sizi salonumuzda en iyi şekilde ağırlamak ve bu güzel günü dostlarınızla ölümsüzleştirmek için Salon Lidya Park hizmetinizde olacaktır.